ЧС з біатлону: Тура Бергер виграла індивідуальну гонку, три українки у двадцятці найсильніших

7 березня 2012, 18:15
0
16
Тріумфатор жіночої індивідуалки Тура Бергер

У середу, 7 березня, у німецькому Рупольдингу на чемпіонаті світу з біатлону пройшла жіноча індивідуальна гонка: 15 км дистанції із чотирма вогневими рубежами.

Перемогу у змаганнях здобула норвезька біатлоністка Тура Бергер, яка майже на хвилину випередила француженку Марі-Лор Брбюне. Третьою фінішувала шведка Хелена Екхолм.

Найкращий результат серед українців продемонструвала Наталія Бурдига, яка закінчила гонку дванадцятою. Олена Підгрушна фінішувала 14-тою, Віта Семеренко - 16-тою, а Валя Семеренко - 49-тою.