Українки виграли золото і срібло Чемпіонату Європи з вільної боротьби

9 березня 2012, 12:27
0
12
Наталя Синишин завоювала золото

У третій день чемпіонату Європи з вільної боротьби в Белграді (Сербія) на найвищу сходинку п'єдесталу піднялася українка Наталія Синишин. У фіналі вагової категорії до 55 кг львів'янка перемогла досвідчену Софію Матссон зі Швеції.

Бронзовими призерами в цій вазі стали росіянка Марія Гурова та румунка Ана Марія Павал.

Ще одну медаль - срібну - в скарбничку збірної України додала львів'янка Алла Черкасова, що поступилася у вирішальній сутичці шведці Анні Йоханссон. Третє місце в категорії до 67 кг посіли Надія Семенцова (Азербайджан) і Джанан Манолова (Болгарія).

В активі українських борців у сербській столиці вже 6 нагород. У перші два дні чемпіонату золоті медалі завоювали львів'янка Людмила Балушка (48 кг) та одеситка Ганна Василенко (59 кг). Володарями срібла стали борець із Житомира Валерій Андрєйцев (96 кг) і львів'янка Олександра Когут (51 кг).

У п'ятницю на помості Україну представлятимуть львів'янка Юлія Остапчук (63 кг), сумчанка Катерина Бурмістрова (72 кг) і дніпропетровець Джамбула Цотадзе (84 кг).

За матеріалами: Укріформ