Українська фехтувальниця Ольга Харлан завоювала золото на етапі Кубка світу

12 березня 2012, 15:19
0
16

Українка Ольга Харлан зайняла перше місце на етапі Кубка світу з фехтування, який проходив у турецькій Анталії з 8 по 11 березня.

У півфіналі Кубка світу вона розгромила дворазову олімпійську чемпіонку американку Маріель Загуніс із рахунком 15:6. У фіналі Харлан перемогла кореянку Жи Еон Кім.

У командному заліку українські шаблістки (Ольга Харлан, Олена Хомрова, Галина Пундик, Оксана Жовнір) завоювали бронзу, поступившись у півфіналі збірній США (44:45), а третє місце виграли у поєдинку проти азербайджанок (45:28).

У цілому в турнірі брали участь 128 спортсменів із 35 країн світу.

Нагадаємо, що на початку березня фехтувальниці Ольга Жовнір та Галина Пундик у складі збірної України посіли друге місце на етапі Кубка світу (шаблі) у Лондоні.

За матеріалами: УНІАН