Жіноча збірна Україна виграла золото естафети Чемпіонату Європи з легкої атлетики

1 липня 2012, 19:23
0
71
Жіноча збірна України, яка завоювала золото

Жіноча збірна України в неділю, 1 липня, стала переможницею естафети 4х400 метрів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Юлія Олішевська, Ольга Земляк, Наталія Пигіда та Аліна Логвиненко показали час 3 хвилини 25,07 секунди, на 0,42 секунди випередивши срібного призера команду Франції.

Бронза дісталася збірній Чехії (3.26,02).

Нагадаємо, напередодні у фіналі жіночої двохсотметрівки золото для України завоювала Марія Ремінь.

Після чотирьох днів у активі збірної України вже чотири медалі найвищого ґатунку.

За матеріалами: Р-Спорт