Повернення Короля. Альберто Контадор виграв Вуельту-2012

9 вересня 2012, 18:30
0
17
Альберто Контадор - переможець Вуельти-2012

Іспанській велогонщик Альберто Контадор з команди Saxo Bank - Tinkoff Bank ставши переможцем багатоденної гонки Vuelta a Espana, фінішувала в Мадриді.

У неділю, 9 вересня, учасники престижної багатоденки Проїхали рівнинний етап протяжністю 115 км між Серседільйою й Мадридом.

Переможцем заключного етапу став німець Йон Дегенкольб з команди Argos-Shimano, що проїхав дистанцію за 2 години 44 хвилини 57 секунд. Друге місце посів італієць Еліа Вівіані (Liquigas-Cannondale), третій - італієць Даніеле Беннаті (RadioShack-Nissan).

СуперКонта

Контадор, перед 21-м етапом лідирував з комфортним відривом (віл найближчого переслідувача його відділяла 1 хвилини 16 секунд), очікувано зберіг перевагу.

Друге місце в генеральній класифікації утримано іспанцем Алехандро Вальверде з команди Movistar.

Третім залишився Родрігес, який вже вдруге у сезоні потрапляє в трійку призерів за підсумками Гранд-туру (раніше він зайняв друге місце в генеральній класифікації Джиро д'Італія-2012).

Тріумф на Вуельті став другим у кар'єрі Контадора, який всього місяць тому повернувся у великий спорт після відбуття дискваліфікації за порушення антидопінгових правил. Попередня перемога відбулася на Вуельті-2008.

У сонмі великих

Контадор є одним з п'яти гонщиків, яким вдавалося виграти всі Гранд-тури - Тур де Франс, Джиро д'Італія й Вуельту. У цей елітний клуб також входять французи Жак Анкетіль і Бернар Іно, італієць Феліче Джімонді, бельгієць Едді Меркс.

Українці Денис Костюк і Олександр Квачук (обидва з Lampre) фінішували - 56-м і 125-м.

За матеріалами: Р-Спорт