Хокей: Київський Сокіл встановив антирекорд ПХЛ України

0
22
4 жовтня: Олександр Яковенко вражає порожні ворота Компаньона

Іменитий київський ХК Сокіл у сезоні-2012/13 відчуває явні проблеми в атаці, що і підтвердив новим "сухим" антирекордом Професійної хокейної ліги.

Провівши 13 ігор у регулярному чемпіонаті команда закинула всього 29 шайб (в середньому - 2,23 гола за гру) - це передостанній результат у ПХЛ.

ВІДЕО: Старт ПХЛ України. Донбас-2 громить київський Сокіл

Київський клуб вже в п'яти поєдинках регулярного чемпіонату ПХЛ не зміг закинути жодної шайби (дві гри з Донбасом-2 (обидві по 0:4), дві - з Беркутом (обидві по 0:1) і остання - з Динамо Харків (0: 1). До торішнього антирекорду Вінницьких Гайдамаків з десяти "сухих" поразок залишилося всього п'ять ігор, повідомляє фан-сайт Сокола Гніздо, хоча в регулярному чемпіонаті ПХЛ ще не зіграна навіть половина матчів.

Останнім у складі столичної команди відзначився Олександр Яковенко, який закинув останню наразі шайбу Сокола ще 4 жовтня за 20 секунд до закінчення гри з Компаньйоном (4:2 на користь Сокола).

Вже в минулу суботу, 20 жовтня, у поєдинку проти харківського Динамо кияни побили антирекорд Білого Барса. Нагадаємо, що команда з Білої Церкви не могла вразити ворота суперника з 14 вересня по 21 вересня 2012 року - 178 хвилин 27 секунд (майже три матчі по 60 хвилин).

Тепер новий антирекорд належить Соколу - 185 хвилин і 20 секунд без гола, після того як кияни в неділю, 21 жовтня, всуху програли в Харкові Динамо - 1:0.

Після 13 ігор в АКТВ Сокола 23 очки і друге місце в турнірній таблиці (у лідера - київського Беркута 30 очок після 12 гра, у йде третім Донбасу-2 - 22 очки). Свій 14-й матч у "регулярці" Сокіл проведе сьогодні у Харкові проти Динамо - початок гри о 18:45.

Нагадаємо, що далеко не дуже успішно виступає в сильній КХЛ донецький ХК Донбас.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дожилися. Київський Сокіл встановив антирекорд ПХЛ.