1 грудня 2012, 19:20
0
17
Олена Підгрушна здобула перший подіум сезону

У суботу, 1 грудня, на першому етапі Кубка світу з біатлону українка Олена Підгрушна завоювала друге місце в жіночому спринті.

Перший етап Кубка світу з біатлону проходить у шведському Естерсунді. Після змішаної естафети й індивідуальних гонок відбулися змагання з одієї з найбільш захоплюючих дисциплін біатлону - спринта.

У перший день зими, 1 грудня, в програмі Кубка світу були дві спринтерські гонки. Другими змагалися жінки.

Естерсунд став щасливим місцем для капітана жіночої збірної України. Олена Підгрушна в спринтерській гонці у жінок принесла для нашої команди перший подіум сезону. І на даний момент чотири кращих особистих результати Олени в історії її виступів у Кубку світу здобуті саме на цьому шведському стадіоні. Але сьогодні головне - перший подіум у кар'єрі!

Жіночий спринт, як і чоловіча гонка двома годинами раніше, виявився багатий на сюрпризи. В основному - завдяки знову-таки помилкам лідерів світового біатлону. Правда, це не стосувалося поточного лідера Кубка світу Тури Бергер, якій один промах не завадив здобути другу перемогу поспіль. За місця на подіумі з Оленою Підгрушною боролися відразу кілька спортсменок, але єдине місце, що залишилося в трійці кращих, в гострій боротьбі двох росіянок виграла Ольга Вілухіна.

Біатлон. Канадська сенсація в спринті, Дериземля і Седнєв потрапили до 20-ки кращих

Шикарний результат вдався юній надії нашої команди Юлії Джимі. Провівши два бездоганних вогневих рубежі, 22-річна киянка також підкорила своє особисте досягнення, вперше потрапивши в ТОП-15 гонки Кубка світу. Дещо гірше пройшла гонка у сестер Семеренко: Валя допустила два промахи і закінчила гонку 28-ою, а Віта, незважаючи на три незакритих мішені, зуміла на одну позицію випередити сестру.

Завтрашній персьют обіцяє бути захоплюючим: у півтора хвилинах вмістилися відразу 30 спортсменок, і серед них чільні ролі в переслідуванні гратимуть чотири українські біатлоністки.