0
22
Седнєв допустив 6 промахів

У першій в сезоні гонці переслідування українські біатлоністи не порадували. Наші спортсмени повністю провалили стрільбу. На чотирьох вони зробили аж 20 промахів.

У результаті найкращим з українців став Андрій Дереземля, який фінішував лише 38-м.

У Артема Прими - 46-е місце, відразу за ним розмістився в підсумковому протоколі Сергій Седнєв (47), і 57-а позиція в Олександра Біланенка.

А виграв гонку переслідування в Естерсунді француз Мартін Фуркад, залишивши позаду німця Андреаса Бірнбахера, який перетнув фініш другим.

Третю сходинку на подіумі посів росіянин Антон Шипулін.

За підсумками першого етапу Кубка світу лідерство в загальному заліку утримує француз Мартен Фуркад, який відірвався на 30 очок від найближчого переслідувача - норвежця Еміля Свендсена.