Біатлон. Підгрушна зупинилася за два кроки від подіуму

0
10
Підгрушна сьогодні зупинилася біля п’єдесталу

Королевою Естерсунда стала норвезька біатлоністка Тура Бергер.

Ще одну класну гонку провела Олена Підгрушна. Так, утримати другу позицію після вчорашнього спринту їй не вдалося, але на дистанції Олена показала себе справжнім бійцем, і її сьогоднішній п'ятий результат - на вагу золота.

А виграла гонку - Тура Бергер, яка стала абсолютною переможницею Естерсунда. Чудова норвежка продемонструвавши впевнену стрільбу й відмінну швидкість, ні на секунду не дозволила засумніватися у своїй перемозі. Промах на останньому рубежі Тура, звичайно, могла собі дозволити.

Біатлон. Українка здобуває срібло в жіночому спринті

Боротьба за два залишилися місця на п'єдесталі пошани розгорнулася між двома спортсменками. У підсумку молодість Дар'ї Домрачової виявилася сильнішою за досвід Андреа Хенкель.

Серед значних просувань відзначимо потрапляння в десятку найсильніших Анастасії Кузьміної та Катерини Глазиріної, відповідно, з 19-го й 26-го стартових місць.

Єдиною серед українок, хто зумів поліпшити свої позиції після спринту, стала Віта Семеренко, яка піднялася з 27-го на 25-е місце. Юлія Джима й Валя Семеренко, незважаючи на три промахи у кожною, зуміли набрати непогані кубкові бали.

Біатлон. Українці провалили стрільбу в гонці переслідуванні

У загальному заліку Кубка світу перевага Тури Бергер над найближчими суперницями виросла до 36 балів. Олена Підгрушна зберігає місце у десятці, й більш того - підіймається на п'яте місце.

Тепер біатлоністи переїжджають до Австрії, де вже в найближчу п'ятницю Хохфільцен прийме другий етап Кубка світу.