Російська плавчиня виграла медаль ЧС у розірваному купальнику

0
37
Юськовій доплисти до медалі не завадив навіть рваний купальник

Після першого дня кращим українським результатом є 10-те місце Ігоря Борисика.

Росіянка Ксенія Юськова виграла срібло чемпіонату світу на "короткій воді", виступаючи у розірваному купальнику. Про те, що купальник спортсменки розірвався перед стартом, повідомила сама Юськова.

Спортсменка здобула медаль у складі російської команди в естафеті 4 по 200 метрів вільним стилем

Українські плавці виграли сім медалей на чемпіонаті Європи

"Дівчата радили: 'Не чіпай нічого, щоб не поїхав!", - передає слова спортсменки lenta.ru.

Українські плавці в перший день чемпіонату світу, який проходить у Туреччині, залишилися без медалей. Найкращим результатом стало 10-е місце Ігоря Борисика в запливі на 100 метрів брасом.

Яна Клочкова зі скандалом вийшла з НОК України

Вже сьогодні цей результат буде покращено, оскільки увечері у фінальній вісімці за медаль побореться лідер нашої збірної Дарина Зевіна в запливі 100 метрів на спині, яка до фіналу потрапила з 6-м результатом.

Спробує у фінал запливу на 50 метрів вільним стилем потрапити наш Андрій Говоров, якого до півфіналу відібрали з 14-м результатом.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Російська плавчиня виграла медаль ЧС у розірваному купальнику.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net