0
25
Фак виграв спринтерську гонку в Поклюці

У Поклюці стартував третій етап Кубка світу з біатлону.

Словенець Яков Фак виграв домашню спринтерську гонку в перший день третього етапу Кубка світу з біатлону.

На дистанції третього кола словенець, здавалося, почав програвати Свендсену, який до того часу був лідером, але фінішні метри йому вдалися краще. У підсумку Фак під рев трибун випередив скандинава на 0,8 секунди!

Залишалося дочекатися фінішу лідера Кубка світу Мартена Фуркада, адже після стійки француз показував ще більш вражаючі секунди. Але на останнє коло Мартена не вистачило - у результаті він третій і в перс’юті матиме 6-секундне відставання.

Для нашої команди результати спринту цілком позитивні. В актив українським хлопцям можна занести потрапляння в очкову зону Артема Прими, Сергія Седнєва і Сергія Семенова, які стали кращими в нашій команді з 19-м, 23-м і 27-м результатами відповідно.

На жаль, дебют у Кубку світу молодого Дмитра Підручного вийшов невдалим: шість промахів і місце в кінці першої сотні. Втім, це лише дебют.

Кубок світу з біатлону. Поклюка. Спринт.