Біатлон. Гонка переслідування українцям не вдалася

15 грудня 2012, 17:17
0
26
Кубок світу дістався до Поклюки

У суботу, 15 грудня, на третьому етапі Кубка світу з біатлону в Поклюці відбулася чоловіча гонка переслідування.

Приголомшливу дуель видали сьогодні в гонці переслідування Мартен Фуркад і Еміль Свендсен! Боротьба м'язів і нервів тривала аж до четвертої стрільби. Три рубежі кожен з дуелянтів пройшов чисто, а на заключній стійці на промах Свендсена Фуркад відповів двома. У сьомій для себе особистій гонці сезону норвежець здобуває, нарешті, першу перемогу! А другим став навіть не Фуркад. Виявився більш точним чех Ондрей Моравец, що на фінішному колі досить багато виграв у француза.

Відкритий Кубок Європи. Збірна України друга в змішаній естафеті

Найбільш вражаючий прорив у десятку найсильніших вдався латвійському біатлоністові Андрію Расторгуєвсу: стартувавши 38-м, він домігся прогресу в 28 місць! Недалеко від латиша відстав Андреас Бірнбахер, який з 40-го місця піднявся на 13-е. У зворотному напрямку проїхав переможець спринту Яків Фак. Допустивши шість промахів, словенець перетнув фінішну межу 22-м.

Біатлон. Фак в рідних стінах обставив фаворитів у спринті

Українські біатлоністи допустили занадто багато браку на вогневих рубежах. Краще за всіх на стрільбищі відпрацював Андрій Дериземля, який залишив незакритими лише дві мішені - він і став першим із збірної в фінішному протоколі - 24-й. Але й решта троє хлопців зуміли набрати кубкові очки. На жаль, ніхто з українців пробитися в завтрашній мас-старт не зумів.