Біатлон. Блискуча гонка росіян і розчарування українців

18 січня 2013, 17:15
0
24
Шипулін провів блискучу гонку і заслужено виграв її

Антон Шипулін виграв спринтерську гонку в Анхольці, найкращий з наших Семенов - 18-й.

Не надто успішним видався для українських біатлоністів спринт на шостому етапі Кубка світу в італійському Антхольці. Лише двоє наших хлопців зуміли набрати кубкові очки, а в гонку переслідування відібралися три українських спортсмени.

Найкращим у команді став Сергій Семенов, який виявився єдиним з наших хлопців, хто пройшов гонку без штрафу. Підсумкове 18-е місце можна вважати дуже пристойним результатом для Сергія, який тижнем раніше в Рупольдінгу виглядав не дуже переконливо.

Ще один непоганий результат - у Сергія Седнєва, який з одним промахом фінішував 29-м. У завтрашньому персюті на трасу може вийти ще Андрій Дериземля, а от Олександр Біланенко та Дмитро Підручний у суботу будуть відпочивати. Результат Дмитра частково можна пояснити тим, що через деякі проблем із самопочуттям 21-річний спортсмен змушений був пропустити пристрілювання.

Виграв же спринт Антон Шипулін, у якого з трьох перемог в кар'єрі дві припали саме на Антхольц. При ідеальній стрільбі він показав ще й третій хід, і тому перемога росіянина абсолютно заслужена.

Чергову класну гонку видав Еміль Свендсен. Йому знову не вдалося перемогти і пройти рубежі без промахів, але хід норвежця був найкращим у гонці, а друге місце дуже допоможе йому в боротьбі за Великий кришталевий глобус. Третім, і також з промахом, став Яків Фак.

У загальному заліку Кубка світу Еміль Свендсен на 16 балів скоротив відставання від Мартена Фуркада, який фінішував сьогодні шостим. Третім як і раніше залишається Євген Устюгов. Серед українців найкращим у команді є Сергій Семенов, він 33-й.

За матеріалами:  biathlon.com.ua