Super Bowl XLVII: Балтимор вдруге виграє суперфінал

4 лютого 2013, 11:48
0
12

У Національній Футбольній Лізі відбувся фінальний матч сезону між Балтимором і Сан-Франциско. Перемогу здобули Балтимор Рейвенс з рахунком 34:31.

Перша половина зустрічі йшла під диктовку Балтимора, який впевнено набирав очки. До перерви рахунок був 21:6.

У другій половині суперфіналу Сан-Франциско прокинувся. Команда з усіх сил намагалася наздогнати Балтимор, однак остання все ж була сильнішою - 34:31.

Додамо, що в другій половині матчу на стадіоні погасло світло. Освітлення було відсутнє близько 30 хвилин.

Відзначимо, що перемога Балтимора стала другою за всю історію команди. Востаннє Балтимор святкував перемогу в матчі Супер Боула в 2000 році.

За матеріалами: Спорт bigmir)net

ТЕГИ: СупербоулСан-ФранцискоСупер боулSuper BowlSuper Bowl XLVIIБалтимор