Біатлон: Свендсен перший, а кращий з українців - 17-ий

9 лютого 2013, 16:10
0
63

Першим чемпіоном світу-2013 в персональних гонках став норвежець Еміль Свендсен.

У захоплюючому чоловічому спринті головним протистоянням стала боротьба двох лідерів сезону - Свендсена і Мартена Фуркада.

Обидва підійшли до змагань в Нове Мєсто у відмінній формі, що показали і сьогодні. Обидва претенденти на найвищу нагороду чудово провели лежання, а на стрільбі стоячи допустили по одному промаху. Тим не менше, на фініші саме Еміль і Мартен залишилися вищими за всіх - ціною різниці між золотою і срібною медалями стали 8 секунд у фінішному протоколі.

Залишити лідерів з носом міг нев'янучий Улле-Айнар Бьорндален. Король біатлону чудово пройшов два кола дистанції і абсолютно реально претендував на золото. Але в плани 39-річної легенди біатлону втрутився промах на останньому пострілі У підсумку Бьорндален фінішував четвертим, пропустивши на третє місце словенця Якова Фака, що чисто відстрілявся.

Українські хлопці не зуміли здивувати видатними результатами, хоча, наприклад, місце в двадцятці Андрія Дериземлі виглядає вельми гідно серед 136-ти учасників. Тим більше в умовах жорстокої конкуренції: в хвилині від лідера фінішували відразу 15 спортсменів! Інші наші хлопці фінішували дуже кучно, але лише в районі 40-го місця, а кубкові очки, крім Дериземлі, зумів набрати лише Сергій Седнєв, який закінчив спринт 39-м.