Олімпійська надія. Українка завоювала срібло на Кубку світу з фрістайлу

24 лютого 2013, 13:47
0
59
Надія Діденко

23 лютого в Буковелі відбувся заключний етап Кубка світу з фрістайлу за участю найсильніших літаючих лижників планети.

Для кожного з спортсменів ці змагання стали останньою репетицією перед чемпіонатом світу, який на початку березня стартує в Осло.

Рідні стіни допомогли Надії Діденко стати срібним призером етапу Кубка світу, набравши в сумі 83,16.

Після ранкової кваліфікації, українка посідала п'яте місце, але вже у вечірньому фіналі змогла зібратися й поліпшити результат.

Надія поступилася 73 сотих переможниці турніру американці Емілі Кук. Бронзу виграла Таня Шерер зі Швейцарії (79,75).

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Олімпійська надія. Українка завоювала срібло на Кубку світу з фрістайлу

За матеріалами: noc-ukr.org