24 лютого 2013, 15:29
0
35
Ольга Харлан завоювала срібло на етапі Кубка світу

Олімпійська чемпіонка Пекіна й бронзовий призер Олімпіади в Лондоні Ольга Харлан стала другою на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях у Генті.

У фіналі лідер української збірної поступилася дворазовій олімпійській чемпіонці американці Маріель Загуніс (13:15).

Для Харлан це перша поразка від Загуніс за більш ніж 2,5 роки. Останній раз вона поступалася американській спортсменці у півфіналі чемпіонату світу 2010 в Парижі, а в минулому сезоні й відтоді здобула над Маріель 4 перемоги, остання з яких була в бронзовому поєдинку Олімпійських Ігор у Лондоні 2012.

Нагадуємо, що Ольга Харлан продовжує очолювати світову шабельну класифікацію.