Біатлон. Підгрушна зламала гвинтівку і не фінішувала у гонці переслідування

2 березня 2013, 16:44
0
63
Підгрушна не змогла фінішувати в гонці переслідування

Гонка переслідування в норвезькому Холменколлені видалася для українських біатлоністок не зовсім вдалою.

Лише Валентині Семеренко вдалося потрапити в десятку кращих. Валя з чотирма колами штрафу зуміла зробити ривок з 28-го стартового місця на восьме.

Віта Семеренко теж підтвердила свій клас, хоча з сімома незакритими мішенями це зробити було непросто. Тим не менше, 12-е місце в персьюті дозволили Віті увійти в десятку найсильніших загального заліку.

Дві інші наші спортсменки, Марія Панфілова та Наталія Бурдига, допустили ще більше промахів на стрільбі і посіли 23-е і 26-е місця відповідно.

А ось лідера серед українок в загальному заліку спіткала невдача: на першому колі Олена Підгрушна впала, пошкодила гвинтівку і змушена була достроково залишити гонку.

А виграла гонку норвежка Тура Бергер. Найбільший опір їй у ході гонки чинила Марі Дорен-Абер, яка в підсумку фінішувала другою. Третє місце, як і в спринті, зайняла Анастасія Кузьміна.