Легка атлетика. В України відібрали подаровану медаль на чемпіонаті Європи

4 березня 2013, 10:16
0
48
Рємєнь другою перетнула фінішну лінію в забігу на 60 метрів

Збірна України посіла четверте командне місце на чемпіонаті Європи в закритих приміщеннях.

У вечірній програмі останнього дня чемпіонату Європи з легкої атлетики в закритих приміщеннях збірна України виграла ще одну медаль.

Марія Рємєнь виграла "срібло" у спринті. Секундомір показав однаковий час - 7,10 секунди - для Рємєнь і болгарки Тезджан Наімової.

Однак фотофініш визначив, що Тезджан на міліметри швидше перетнула "стрічку". "Бронзу" взяла француженка Соумаре.

Це четверта нагорода України на чемпіонаті Європи - раніше золоті нагороди виграли Ольга Саладуха та Наталя Лупу, а бронзу - Ганна Мельниченко.

Могла бути медаль і у чоловіків. Володимир Бураков у бігу на 400 метрів фінішував четвертим, але судді дискваліфікували росіянина Павла Треніхіна за вихід за межі доріжки та скорочення дистанції. Тому "бронзу" Треніхіна віддали Буракову.

Російська збірна подала два протести. Спочатку на дії британця Найджела Левайна, який мало не кинув російського спортсмена, а потім на дискваліфікацію самого Павла, якого судді зняли після фінішу.

Підсумком стало відновлення росіянина на третьому місці підсумкового протоколу. Майже чотири години провела старший тренер зі спринту Людмила Маслакова в технічному інформаційному центрі чемпіонату Європи, відвойовуючи бронзову медаль Треніхіна.

Що стосується Левайна, то судді вирішили, що він хоч і штовхав росіянина - робив це не навмисне. У підсумку бронзу повернули Треніхіну, у Левайна - срібло, золото виграв чех Павел Маслак.

Таким чином, перше місце в загальнокомандному заліку посіла збірна Росії, завоювавши 14 медалей - чотири золоті, сім срібних і три бронзові. Другими стали французи (4-2-3), третіми - британці (3-3-1), четвертими - українці (2-1-1).