Українські шпажистки завоювали бронзу в Барселоні

11 березня 2013, 12:10
0
22

На етапі Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок, який пройшов у Барселоні, українські спортсменки в командних змаганнях посіли третє місце.

В Іспанії честь України захищали Анфіса Почкалова, Олена Кривицька, Анастасія Івченко та олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна.

І хоча в індивідуальному раунді змагань дівчатам не вдалося піднятися на п'єдестал пошани, проте спільними зусиллями вони змогли досягти успіху.

В 1/8 фіналу українки перемогли суперниць із Франції - 45:42. Потім у напруженій боротьбі таки перемогли американок - 33:32.

А ось за вихід у фінал, на жаль, поступилися китаянкам - 33:45. У боротьбі за бронзову нагороду українки обіграли італійок - 45:36.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав команду та тренерський штаб з нагородою, побажав успішно виступити і на наступних стартах.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Українські шпажистки завоювали бронзу в Барселоні

За матеріалами:  noc-ukr.org