Фотогалерея. Пристрасті на льоду. Як фігуристи на чемпіонаті світу виступали

18 березня 2013, 14:00
0
30

У канадському Лондоні закінчився чемпіонат світу з фігурного катання.

Найбільший медальний урожай зібрали господарі змагань - канадці. У них вийшов цілий комплект нагород.

Золото в чоловічому одиночному катанні завоював Патрік Чан, ставши вже триразовим чемпіоном світу, срібло у танцях на льоду дісталося олімпійським чемпіонам Ванкувера Тессі Вірту та Скоту Моїру, а бронзу у змаганні спортивних пар виграли Меган Дюамель та Ерік Редфорд.

Українські фігуристи у жодному з видів програми не змогли зачепитися за десятку найсильніших.

Одиночниця Наталія Попова показала 15-тий результат. Український танцювальний дует Шивон Хіккін-Кеннеді та Дмитро Дунь зайняли 14-те місце, а єдиний наш представник у чоловічому одиночному катанні Яків Годорожа фінішував 23-тім. У змаганнях спортивних пар Україна не була представлена.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net