На чемпіонаті Європи по боротьбі Україна виграла дві бронзові медалі

20 березня 2013, 19:37
0
29

Юлія Благиня і Тетяна Лавречук принесли збірній України по боротьбі дві континентальні медалі.

На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби у Тбілісі скарбничка збірної України поповнилася двома медалями - у категорії до 51 кг українка Юлія Благиня завоювала бронзову медаль, а пізніше її досягнення повторила у категорії до 59 кг Тетяна Лавренчук.

У 1/8 фіналу Юлія Благиня перемогла угорку Ангелу Короші (7:0), у чвертьфіналі виграла у туркені Буркі Кебіч (6:1), але у півфіналі поступилася румунці Естері Добрі (0:3, 2:1, 0:1).

Втім, чемпіонка Європи 2011 року не залишилася без нагороди і у поєдинку за бронзу проти фінки Тіїни Влінен Благиня впевнено отримала перемогу (5:0).

Тетяна Лавренчук стартувала у 1/8 фіналу перемогою над австрійкою Мартіною Рейглер (1:0, 5:0), у чвертьфіналі поборола Ірину Нетреву з Азербайджану, а в півфіналі поступилася білорусці Анастасії Гучок (1:4, 0:3). У поєдинку за бронзу Лавренчук здолала угорку Габріеллу Слейж (1:0, 2:0).

Нагадаємо, це у вівторок золоту медаль чемпіонату Європи по боротьбі для України завоював Павло Олейник.