Україна завоювала чотири медалі у третій день чемпіонату Європи по боротьбі

21 березня 2013, 18:50
0
36

У третій день чемпіонату Європи по боротьбі українські борці завоювали чотири нагороди.

Головною героїнею дня у нашій збірній стала Аліна Стадник-Махіня, яка у ваговій категорії до 67 кг завоювала золоту медаль.

Українка стартувала в 1/8 фіналу з перемоги над росіянкою Світланою Бабушкіною, в чвертьфіналі впевнено перемогла представницю Білорусі Галину Левченко, у півфіналі завдала нищівної поразки польці Дарині Осоцькій. У фінальній сутичці Аліна поборола ізраїльтянку Ілану Кратиш.

Її колега по команді Ірина Гусяк завоювала бронзу у ваговій категорії до 55 кг На шляху до п’єдесталу українка в стартовій сутичці перемогла француженку Аурелі Бассе, у 1/4 фіналу була сильнішою за білоруску Заліну Сидакову, а поступившись у півфінальній сутичці Марії Преволаракі з Греції, відправилася боротися за бронзу. У малому фіналі за бронзу Ірина перемогла польку Катаржину Кравчик.

Також дві медалі у четвер завоювали чоловіки. Ален Засеєв, який виступав у категорії до 120 кг завоював срібло, а Гія Чіхладзе виборов бронзу.

Засеєв на дорозі у фінал переміг Олександра Романова з Молдови, німця Ніка Матухіна і грузина Гено Петріашвілі, але у вирішальній сутичці за "золото"  поступився представнику Туреччини на ім’я Таха Акгула.

Гія Чіхладзе стартував з 1/8 фіналу, де отримав перемогу над німцем Георгом Хартом, в чвертьфіналі він поборов спортсмена з Білорусі Алі Шабану, а в півфіналі поступився бронзовому призеру Олімпійських ігор у Лондоні угорцю Габору Хатошу. У малому фіналі за бронзу Чіхладзе переміг серба Ефендева Заура.

Нагадаємо, раніше скарбничка збірної України поповнилася трьома медалями чемпіонату Європи по спортивній боротьбі.