Донбас впритул наблизився до звання чемпіона ПХЛ

24 березня 2013, 21:47
0
12
Донбас-2 знову громить Компаньйон

У третьому матчі фінальної серії плей-офф ПХЛ Донбас-2 знову обіграв київський Компаньйон, цього разу відправивши у ворота киян п'ять сухих шайб.

Підтримка приблизно трьох тисяч уболівальників у третьому поєдинку фінальної серії і майданчик стандартних розмірів вже в першій двадцятихвилинці принесли свої плоди. Підопічні Олега Мікульчика в кінцівці періоду двічі відзначилися у воротах Зав'ялова. Спочатку Микита Буценко вразив ближній кут воріт голкіпера "нафтогазівців", а через дві з половинною хвилини Дмитро Тарасов збільшив перевагу в рахунку.

Матч за 3-є місце чемпіонату України з хокею викликав великий скандал

Протягом півтора хвилин другого періоду рахунок зріс до великого. Слідом за точним кидком Олександра Матерухіна послідував такий же у виконанні Микити Буценка, який збільшив свій особовий рахунок у матчі до дубля у ворота суперників. Уп'яте червоне світло за воротами Зав'ялова запалив Ілля Карлін, але лише через десять хвилин чистого ігрового часу головний тренер Компаньон-Нафтогаз Олександр Сеуканд зважився на заміну воротаря. І в останні секунди двадцятихвилинки Федоров зумів двічі виручити команду гостей.

Кращу хокейну команду України виключили з чемпіонату

У третьому періоді донеччани грали вже по рахунку і дозволили гостям не тільки відсунути гру від своїх воріт, але й отримати шанс на гол престижу, але Павло Борисенко, який виконував штрафний кидок, не зміг переграти Степана Горячевських, який відстояв на нуль другий матч поспіль.

Гравець Донбасу-2 дискваліфікований ПХЛ на 10 матчів

Донбас-2 (Донецьк) - Компаньон-Нафтогаз (Київ) - 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
Шайби: 1:0. Буценко (Шалімов) - 16:55, 2:0. Тарасов (Квітченко, Карлін) - 19:26, 3:0. Матерухін (Сільницький) - 20:31, 4:0. Буценко (Овсянников, Квітченко) - 21:29, 5:0. Карлін (Квітченко, Тарасов) - 26:27

На 54-й хвилині П. Борисенко ("Компаньон-Нафтогаз") не реалізував буліт.

Донбас-2: Горячевських. Алексюк Вол.-Люткевич, Матерухін-Анікеєв-Варламов. Сільницький-Дидикін, Квітченко-Тарасов-Карлін. Єсіпов-Овсянніков, Хворостинін-Буценко-Шалімов. Благой-Малиновський-Німенко.

Компаньон-Нафтогаз: Зав'ялов. Бахріддінов-Глєбов, Берзіньш-Курилін-Тврдонь. Савієлс-Кривомаз, Заблудовський-Шахрайчук-Гаврилюк. Ємельяненко-Борисенко Р., Бризгалов-Малов-Борисенко П.. Татаренко, Ромащенко-Шарітон-Алексюк Вал.

Рахунок серії - 3:0.

Черговий матч фінальної серії плей-офф ПХЛ відбудеться у понеділок, 25 березня. Його початок о 19:00. Серія триває до чотирьох перемог.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Донбас впритул наблизився до звання чемпіона ПХЛ

За матеріалами: ХК Донбасс