Українці вибороли срібло на етапі Кубка світу із сучасного п'ятиборства

26 березня 2013, 10:33
0
12
Українці вибороли срібло на етапі Кубка світу із сучасного п ятиборства
Вікторія Терещук разом з Русланом Наконечним завоювала срібло на етапі Кубка світу

На другому етапі Кубка світу з сучасного п'ятиборства, який завершився в Ріо-де-Жанейро, Вікторія Терещук та Руслан Наконечний фінішували другими в змішаній естафеті.

Бронзова медалістка Олімпійських ігор-2008 та чемпіонка світу Вікторія Терещук в особистому раунді змагань зупинилася за крок від нагороди - четверте місце.

Однак у міксті спільними зусиллями з Русланом Вікторії вдалося піднятися на п'єдестал пошани. У фехтуванні вони показали четвертий результат. Плавання українці виграли, а в конкурі були лише 13-ми. А ось в останній дисципліні - комбайні - наш дует з другим часом подолав дистанцію.

У підсумку Терещук та Наконечний набрали 5696 очок, поступившись лише росіянам Катерині Хураськіній і Олександру Лесуну - 5736 пунктів. Третіми стали латиші Олена Рублевська та Денис Черковскіс - 5592.

За матеріалами: noc-ukr.org

ТЕГИ: современное пятиборьеВиктория ТерещукРуслан Наконечный