14 квітня 2013, 16:24
0
45
Світлана Чернявська виграла золото чемпіонату Європи

Українка Світлана Чернявська виграла золоту медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики в Тирані.

Чернявська переконливо перемогла у ваговій категорії понад 75 кілограм, набравши в сумі 255 кг (115 + 140). Срібло завоювала представниця Польщі Сабіна Багінська (229 кг). Трійку призерів замкнула ще одна українка Ганна Козенко (228).

Важка атлетика. Чемпіонат Європи. Тирана. Албанія

Жінки. Категорія понад 75 кг

1. Світлана Чернявська (Україна) - 255 кг (115 +140)

2. Сабіна Багінська (Польща) - 229 (101 +128)

3. Ганна Козенко (Україна) - 228 (101 +127)

Важка атлетика. Українка завоювала бронзу на чемпіонаті Європи

Чемпіонат Європи, який стартував 8 квітня, завершується сьогодні.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Важка атлетика. Українки здобули золото та бронзу чемпіонату Європи в одній категорії

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net