Дзюдоїстка Кіндзерська принесла Україні медаль чемпіонату Європи

27 квітня 2013, 19:03
0
24
Кіндзерська принесла Україні єдину індивідуальну медаль ЧЄ

Українка Ірина Кіндзерська стала бронзовим призером у ваговій категорії понад 78 кг, завоювавши для України єдину нагороду в індивідуальній першості.

В 1/4 фіналу Кіндзерська перемогла туркеню Гюльсах Кокатурк, у півфіналі поступилася француженці Емілі Андеоль, згодом стала срібним призером. У поєдинку за бронзу Ірина була сильнішою за німкеню Жасмин Келбс.

Ще одна українка Вікторія Туркс не змогла скористатися шансом поборотися за бронзу. Вікторія в 1/4 фіналу поступилася француженці Одрі Чумео, а в турнірі за бронзу програла першу сутичку німкені Луїзі Мальцан і зайняла в підсумку 7-е місце.

У чоловіків в 1/8 фіналу завершили свій виступ Кеджау Ньябалі (до 90 кг), Артем Блошенко (до 100 кг) і Марина Прищепа (до 78 кг). Дмитро Лучин (до 100 кг) вибув з боротьби на стадії 1/16 фіналу.

Завтра, 28 квітня, чоловіки і жінки поборються за медалі в командному турнірі.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Дзюдоїстка Кіндзерська принесла Україні медаль чемпіонату Європи

За матеріалами: sportonline.ua