Дзюдо. Чоловіча збірна України - бронзовий призер чемпіонату Європи

28 квітня 2013, 19:00
0
43

Торік із Челябінська наша чоловіча команда повернулася з бронзою медаллю чемпіонату континенту. Цього року підопічні Віталія Дуброви показали аналогічний результат на ЧЄ-2013 в Будапешті.

Чемпіоном Європи стала збірна Грузії, яка захистила свій титул у фінальному матчі з командою Росії.

Бронзові медалі вирушили в Україну та Німеччину. До слова, у чвертьфіналі наші дзюдоїсти перемогли німців (3:2), але через "втішний" раунд вони також зуміли "зачепитися" за п'єдестал.

3. Німеччина

На цьому програма чемпіонату Європи вичерпана. Україна завоювала на ньому дві бронзи. В особистій першості відзначилася Ірина Кіндзерська (категорія понад 78 кг), а в командному - чоловіча збірна.

Дзюдоїстка Кіндзерська принесла Україні медаль чемпіонату Європи

Три наших спортсмена на ЧЄ в Будапешті стали у своїх вагових категоріях сьомими (це місце в дзюдо також прийнято вважати рейтинговим). Такого результату добилися Шушана Гевондян (до 57 кг), Вікторія Туркс (до 78 кг) та Віталій Дудчик (до 81 кг).

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дзюдо. Чоловіча збірна України - бронзовий призер чемпіонату Європи