Універсіада 2013: Україна здобула за день вісім медалей

8 липня 2013, 21:24
0
76
Універсіада-2013. Підсумки понеділка

Українська збірна здобула вісім медалей у змаганнях 8 липня, але серед них не виявилося жодного золота.

Понеділок виявився дійсно важким днем ​​для української збірної на всесвітній Універсіаді в Казані. Завойовано вісім медалей, правда, жодної вищої проби. Всього своїх володарів знайшли 32 комплекти нагород. Росія (19-9-15) зберегла лідерство в загальному заліку, на другому місці Корея (5-0-1), на третьому - Китай (4-7-3). Україна (1-7-5) поки замикає перший десяток.

У ранковій програмі були розіграні медалі в академічному веслуванні. Якщо зберігати хронологію подій, то все для нашої команди відбувалося так. У фінальному заїзді жіночих четвірок без рульових українки фінішували третіми. Потім наш дует Антон Холязніков/Віктор Гребенников виграв "срібло" у змаганнях двійок без рульового, а Іван Довгодько/Олександр Надтока повторили цей результат у змаганнях двійок парних. Сергій Гуменний став третім в одиночці, а Ігор Хмара і Станіслав Ковальов фінішували другими у фіналі двійок парних (легка вага). Нарешті, ще одна срібна нагорода дісталася Україні за підсумками змагань чоловічих вісімок з рульовим.

У ваговій категорії до 76 кіло в боротьбі на поясах серед жінок Людмила Нікітіна дісталася до вирішальних сутичок, за підсумками яких стала бронзовим призером студентської Олімпіади.

Нашими головними героями дня стали гімнасти, які фінішували другими у командних змаганнях. Першими тут опинилися росіяни з колишнім громадянином України Миколою Куксенковим у складі, а наші гімнасти набрали другу суму - 273,150 проти 269,950, і обійшли японців (269,700).

Завтра у столиці Татарстану буде розіграно 30 комплектів нагород у семи видах спорту.