Універсіада 2013: Росія б'є 30-річний рекорд СРСР, в України невдалий день

0
53
Універсіада 2013: Росія б є 30-річний рекорд СРСР, в України невдалий день
Універсіада-2013: Підсумки четверга

У четвер, 11 липня, збірна Росії побила рекорд СРСР за кількістю нагород, а Україна додала до скарбнички всього 4 медалі.

Російські студенти після п'яти змагальних днів мають у своєму активі 135 (72-33-30) медалей. Золота і нагород в цілому вже більше, ніж у збірної СРСР на московській Універсіаді 1973 року. Тоді було 68 перемог і 134 медалі.

Ясна річ, що росіяни зберегли лідерство в загальному заліку, на другу позицію повернулися корейці (12-6-8), третіми йдуть японці (10-12-15), четвертими - китайці (9-15-5). Українська збірна сьогодні не відзначилася, але чотири потрапляння на п'єдестал пошани зафіксовано. Сумарного досягнення (7-15-19) цілком вистачило для того, щоб застовпити за собою п'яте місце неофіційного заліку. Всього призерів мають 54 країни з 164, які беруть участь.

Сьогодні українським чемпіоном студентської Олімпіади став плавець Андрій Говоров, який на дистанції 50 метрів батерфляєм показав результат 23,28 секунди і розділив пальму першості з білорусом Євгеном Цуркіним.

Срібло завоювала плавчиня Дарина Зевіна на дистанції 200 метрів на спині з результатом 2.09,41, а попереду всього-на 0,19 секунди виявилася Медісон Вілсон з Австралії. На другій сходинці п'єдесталу пошани опинився і борець вільного стилю Олександр Костяневський, який у фіналі вагової категорії до 120 кіло, на жаль, програв турку Тахе Акгюль. Бронзою порадував борець вільного стилю Семен Радулов, який став третім у ваговій категорії до 66 кг.

Завтра в Казані будуть розіграні 40 комплектів нагород у дев'яти видах спорту.

За матеріадами: Sport.ua