Українка зупинилася за крок від медалі на ЧС з водних видів спорту

0
16
Анна Волошина не дотягнулася до медалі чемпіонату світу

В іспанській Барселоні стартував чемпіонату світу з водних видів спорту.

У перший день було розіграно чотири комплекти нагород у трьох дисциплінах і Україна відразу ж могла отримати першу медаль.

Анна Волошина в технічній програмі солісток в синхронному плаванні посіла четверте місце з результатом 92,900 бала. Перемогла росіянка Світлана Ромашина (96,800).

У змаганнях з синхронних стрибків у воду з 3-метрового трампліна у жінок український дует Олена Федорова / Анна Письменська, набравши в сумі за п'ять стрибків 270,90 бали, посів 10-е місце. Золото виграли китаянки Ву Мінься / Ши Тіньмао (338,40).

Зазначимо, що в стрибках з метрового трампліна у чоловіків Ілля Кваша кваліфікувався у фінал з третім результатом - фінал відбудеться в понеділок.

Українці виграли золото на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Ще дві медалі в перший день були розіграні у плаванні на відкритій воді на дистанції 5 км. У чоловіків найкращим з українців став Ігор Червінський, який фінішував 10-м, програвши вісім секунд переможцю Уссамі Меллулі з Тунісу. Другий українець Ігор Снітко посів 33-е місце.

У змаганнях жінок українки участі не брали. Перемогла американка Хейлі Даніта Андерсон (56.34,2).

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українка зупинилася за крок від медалі на ЧС з водних видів спорту

За матеріалами: : СПОРТ bigmir)net