Українські плавці на Чемпіонаті світу б'ють рекорди

0
98
Українські плавці на Чемпіонаті світу б ють рекорди
Вікторія Солнцева приємно дивує на ЧС в Барселоні

У Барселоні на чемпіонаті світу з водних видів спорту стартували змагання з плавання.

Після змагань у синхронному плаванні і стрибках у воду, де Україна виборола п'ять нагород, увагу глядачів на чемпіонаті з водних видів спорту змістилася в басейни, де розпочалися змагання у плавців.

Першим від України за медаль мав шанси зачепитися Андрій Говоров. Українець у плаванні на 50 м батерфляєм фінішував п'ятим (23,22). Відзначимо, що в півфіналі Говоров показав результат 22,97, що є новим рекордом України на цій дистанції.

Золото завоював бразилець Сезар Сіело Фільйо (23,01), випередивши на 0,04 секунди американця Юджина Годсое і на 0,10 - француза Фредеріка Буске.

Інші українці тривалий час пропливали повз фінали, поки в понеділок ввечері не здивувала 15-річна Вікторія Солнцева.

У плаванні на 100 м брасом українка Вікторія Солнцева вийшла у фінал із шостим результатом (1.06,67), оновивши тим самим свій рекорд України, який до того становив 1.06,73.

Першою кваліфікувалася зі світовим рекордом олімпійська чемпіонка литовка Рута Мейлютіте - 1.04,35, поліпшивши попереднє досягнення американки Джесіки Харді на 0,10 секунди. З другим часом у фінал вийшла росіянка Юлія Єфімова (1.05,29), з третім - датчанка Рикке Педерсен (1.05,99).

Ще одна українка Дарина Зевіна стала фіналісткою у плаванні на 100 м на спині з шостим результатом (59,90), чим також переписала свій рекорд України, який дорівнював 1.00,05. Перший час показала американка Міссі Франклін (59,31), другий  - австралійка Емілі Сібом (59,38), третій - американка Елізабет Пелтон (59,44).

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українські плавці на чемпіонаті світу б'ють рекорди

ТЕГИ: плаваниеЧемпионат мира по футболу 2010Дарья ЗевинаАндрей ГоворовВиктория Солнцева