Українська плавчиха зупинилася за крок від медалі чемпіонату світу

3 серпня 2013, 19:36
0
52
Зевіна зупинилася за крок від медалі

Українська плавчиха Дарина Зевіна зупинилася за крок від п'єдесталу пошани на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Барселоні.

18-річна Зевіна фінішувала четвертою на 200-метрівці на спині, програвши 1,92 секунди канадці Хіларі Колдуелл, якій дісталася бронза.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Добре пливуть. Водні баталії на чемпіонаті світу в Барселоні (ФОТО)

Другий результат у Белінди Хокінг з Австралії. А золото в цій дисципліні виграла титулована американка Міссі Франклін, яка встановила також рекорд чемпіонатів світу - 2:04.76.

Барселона. Чемпіонат світу з водних видів спорту. 200 м на спині. Жінки

Міссі Франклін (США) 2:04.76
    Белінда Хокінг (Австралія) 2:06.66
    Хіларі Колдуелл (Канада) 2:06.80
    Дарина Зевіна (Україна) 2:08.72

Нагадаємо, що в скарбничці збірної України на чемпіонаті світу в Барселоні п'ять нагород (чотири бронзи і срібло). Наша команда в неофіційному медальному заліку займає 21-е місце.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Українська плавчиха зупинилася за крок від медалі чемпіонату світу