Українка залишається лідером після першого дня семиборства на Чемпіонаті світу у Москві

12 серпня 2013, 20:49
0
18

Українка Ганна Мельниченко займає перше місце після чотирьох видів змагань у семиборстві на Чемпіонат світу з легкої атлетики, який приймає Москва.

У змаганнях з бігу на 100 метрів з бар’єрами наша спортсменка показала другий результат, поступившись канадці Бріан Ітон всього 0,12 секунди.

У стрибках у висоту Мельниченко була п’ятою, однак цей результат дозволив їй вийти у лідери змагань.

У штовханні ядра Ганна показала лише восьмий результат, але не віддала суперницям лідерства.

У забігу на 200 метрів спортсменка прийшла четвертою, а її основні суперниці виступили ще гірше.

Таким чином, перед фінальним днем змагань Ганна Мельниченко має усі шанси на підсумковий успіх.

Семиборство. Жінки. Загальний залік після чотирьох видів

1. Ганна Мельниченко (Українка) - 3912

2. Давні Шипперс (Голландія) - 3837

3. Шерон Дей (США) - 3836.

У вівторок, 13 серпня, семиборкам доведеться виконати стрибки у довжину, метання списа і фінальний забіг на 800 метрів.

ТЕГИ: Чемпионат мира по футболу 2010легкая атлетикаАнна Мельниченкосемиборье