16 серпня 2013, 12:53
0
56
Болт, не напружуючись, вийшов у півфінал забігу на 200 метрів

16 серпня, у Москві відбулася ранкова сесія сьомого дня чемпіонату світу з легкої атлетики.

Головною дійовою особою ранкової частини чемпіонату світу з легкої атлетики став ямайський спринтер Усейн Болт, який проходив кваліфікацію у півфінал на дистанції 200 метрів.

Болт упевнено виграв свій 7-мий забіг, але загальний час зірки легкої атлетики 20,66 секунди став лише 21-шим результатом.

Швидше за Болта пробіг і українець Сергій Смелик, який фінішував третім у першому забігу з особистим рекордом - 20,52 секунди, показавши загальний 12-тий результат.

Також упевнено вийшла у фінал у метанні списа Віра Ребрик, яка кинула спис на 61,70 метра за кваліфікаційного нормативу 61,50 м. Далі за всіх снаряд послала чинна чемпіонка світу росіянка Марія Абакумова - 69,09 м.

Пробилася у фінал естафети 4х400 м жіноча збірна України, фінішувавши третіми у першому забігу з результатом 3.29,63.

На жаль, не потрапив до числа 12-ти фіналістів у потрійному стрибку Віктор Кузнєцов, який із результатом 16,60 м він був 14-тим. Ганна Плотіцина не змогла пробитися у півфінал у бігу на 100 м із бар'єрами. У третьому забігу вона фінішувала, передостанньою, шостою, посівши у загальному протоколі 27-мий рядок із результатом 13,30 секунди.

Сьогодні, 16 серпня, у вечірній програмі Смелик спробує створити диво і потрапити у фінал забігу на 200 метрів, Наталія Лупу побіжить у півфіналі 800 м, а Олеся Повх виступить у фіналі забігу на 100 метрів.

ТЕГИ: Чемпионат мира по футболу 2010легкая атлетикаУсейн БолтСергей Смелик