Українка Різатдінова виграла третю медаль київського чемпіонату світу

30 серпня 2013, 19:41
0
88
Ганна Різатдінова під час виступу

У п'ятницю, 30 серпня, українка Ганна Різатдінова виграла срібну медаль у багатоборстві на чемпіонаті світу з художньої гімнастики, який триває у Києві.

У ході змагань спортсменки виконали по чотири вправи з м'ячем, обручем, стрічкою і булавами.

Після свого виступ Ганна Різатдінова отримала від суддів 73.041 бали і зайняла друге місце у підсумковій класифікації. Інша наша представниця, Аліна Максименко, виступила менш вдало - всього 69.124 бали і підсумкове сьоме місце.

Чемпіонат світу з художньої гімнастики.

Багатоборство. Підсумкова класифікація:

1. Яна Кудрявцева (Росія) - 73.866

2. Ганна Різатдінова (Україна) - 73.041

3. Мелітіна Станюта (Білорусь) - 72.166

Нагадаємо, що ця медаль стала четвертою для нашої країни. Раніше в середу Ганна Різатдінова виборола золоту нагороду у вправі з обручем, а в четвер срібло у вправі зі стрічкою.

Також у четвер наша гімнастка Аліна Максименко виграла бронзу у вправі з булавами.

Чемпіонат світу з художньої гімнастики триває в Києві з 27 серпня по 1 вересня.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Українка Різатдінова виграла третю медаль київського чемпіонату світу

ТЕГИ: гимнастикаЧемпионат мира по футболу 2010Анна Ризатдинова