Чемпіонові світу з дзюдо пропонували поступитися у фіналі за $20 тисяч

5 вересня 2013, 09:46
0
90
Гонсалес розповів про те, як його намагалися підкупити

Чемпіон світу з дзюдо у ваговій категорії до 90 кг кубинець Еслей Гонсалес зізнався, що отримав пропозицію поступитися у фінальному поєдинку грузинові Варламу Ліпартеліані за суму від 15 до 20 тисяч доларів.

"Мені показали ці цифри на екрані мобільного телефона, але я негайно відмовився, оскільки перемога на чемпіонаті світу була моєю мрією. Я не міг підвести свою країну, свій народ та ідеї революції, що закликають ставити честь і гідність понад усе", - цитує кубинця Yucatan.

Зазначимо, що чемпіонат світу з дзюдо проходив у Ріо-де-Жанейро з 26 серпня по 1 вересня. У загальному медальному заліку перемогла збірна Японії, яка здобула 9 медалей, з яких 4 золоті.

Нагадаємо, що українець Георгій Зантарая на цьому чемпіонаті світу здобув бронзу.

За матеріалами: NEWS.am Sport

ТЕГИ: СпортподкупБразилияденьгиКубаЧемпионат мира по футболу 2010дзюдо