Хорнер виграв Вуельту, ставши найстаршим переможцем велогонки

15 вересня 2013, 18:19
0
18
Кріс Хорнер став переможцем Вуельти

Американський велогонщик команди Radioshak Кріс Хорнер став переможцем Вуельти у генеральній класифікації і увійшов в історію, повідомляють РІА Новости.

Цю перемогу Хорнер фактично оформив ще на 20-му, гірському етапі з фінішем на Англіру, де випередив свого головного конкурента в боротьбі за червону майку італійця Вінченцо Нібалі з Астани.

Хорнер став найстаршим переможцем в історії Гранд-турів (41 рік 327 днів) і першим американцем, який виграв Вуельту. Він же утримує рекорд як найстарший переможець на етапах Гранд-турів (41 рік 314 днів).

Друге місце в генеральній класифікації зайняв Нібалі, який програв Хорнеру 37 секунд. Третім став іспанець Алехандро Вальверде (1 хвилина 36 секунд). Четверта позиція у капітана російської Катюші Хоакіма Родрігеса (3 хвилини 22 секунди).

Замкнув десятку кращих ще один представник Катюші іспанець Даніель Морено (13 хвилин 11 секунд). А кращим з російських велогонщиків став Володимир Гусєв (2:00 19 хвилин 34 секунди), що посів 62-е місце.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Хорнер виграв Вуельту, ставши найстаршим переможцем велогонки