Sport bigmir,  5 листопада 2013, 22:45
1
327
Богдан Бондаренко увійшов до трійки найкращих

Міжнародна федерація легкої атлетики (ІААФ) назвала трьох спортсменів, які увійшли у фінальний шорт-лист претендентів на звання Найкращий легкоатлет року в світі.

Фіналісти визначилися після місячного голосування World Athletics Family. Одним із трьох претендентів на престижну нагороду став наш стрибун у висоту Богдан Бондаренко.

Претенденти на звання найкращого легкоатлета року в світі:

Усейн Болт (Ямайка) - спринт. Шестиразовий олімпійський чемпіон підтвердив свій статус найсильнішого спринтера планети. На світовій першості в Москві виграв три золоті нагороди (100, 200 метрів та естафета 4х100 метрів).

Богдан Бондаренко (Україна) - висота. Переміг у Москві і в "діамантовому" заліку. Його результат 2.41, показаний у Лозанні, а також у російській столиці, - найкращий у світі за останні 19 років.

Легка атлетика. Українець Бондаренко виграв Діамантову лігу

Мо Фара (Великобританія) - довгі дистанції. Дворазовий олімпійський чемпіон і найкращий легкоатлет Європи (2011 і 2012 роки) переміг у бігу на 5000 і 10 000 на чемпіонаті світу в Москві. У нього на цих дистанціях найкращі результати сезону в Європі.

Ім'я спортсмена року буде названо 16 листопада під час World Athletics Gala. Церемонія відбудеться в Монако. Там же назвуть і спортсменку року, шорт-лист у жінок буде оголошений трохи пізніше.

Нагадаємо, що нещодавно Богдан Бондаренко визнаний найкращим легкоатлетом Європи в 2013 році

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Українець увійшов до трійки найкращих легкоатлетів року в світі

За матеріалами: rusathletics.com