Біатлон: Україна здобуває бронзу на першій естафеті Кубка світу

Sport bigmir,  24 листопада 2013, 18:24
0
554
Україна завойовує першу медаль

У неділю, 24 листопада, відбулася перша естафета першого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить у шведському Остерсунді.

За нашу збірну сьогодні виступали Олена Підгрушна, Валентина Семеренко, Сергій Семенов і Андрій Дериземля.

Після першого етапу Україна посіла 11-е місце. На другому етапі Семеренко зуміла підняти нашу збірну до 6-ої позиції з двома хвилинами відставання. Сергій Семенов зумів відстрілятися чисто і передав естафету Дериземлі на 5-й позиції. Андрій Дериземля фінішував четвертим, але після закінчення гонки Францію оштрафували на дві хвилини за помилку Мартена Фуркада, і таким чином наша команда починає олімпійський біатлонний сезон з першої медалі.

Беларусь Білорусь (2+13 )+3:21.7

Як українські біатлоністки на асфальті тренуються (ФОТО, ВІДЕО)

Дивіться фотогалерею: Кращі спортивні фото 2013

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Біатлон: Україна здобуває бронзу на першій естафеті Кубка світу