Біатлон: Українки не дотягли до п'єдесталу на етапі Кубка світу у Хохфільцені

0
200
Біатлон: Українки не дотягли до п єдесталу на етапі Кубка світу у Хохфільцені
Юлія Джима фінішувала 5-тою в Хохфільцені

У спринтерській гонці етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені двоє українок фінішували в десятці найкращих.

Юлія Джима показала п'ятий результат, а Олена Підгрушна била10-тий. Сестри Валя та Віта Семеренко фінішували 22-гою та 24-тою відповідно. Наталія Бурдига розмістилася на 44-му місці у підсумковому протоколі, а Марія Панфілова - на 56-му.

Переможницею спринту в Хохфільцені стала швейцарка Селіна Гаспаріні. Ця перемога стала першою в її кар'єрі. 1,2 секунди програла Селіні чеська біатлоністка Вероніка Віткова, яка фінішувала другою. А замкнула призову трійку росіянка Ірина Старих.