Біатлон: Українка Семеренко виграла бронзу на етапі Кубка світу

Sport bigmir,  14 грудня 2013, 13:06
0
258
Валя Семеренко завоювала бронзу в спринті

Українська біатлоністка Валентина Семеренко фінішувала третьою в спринті на етапі Кубка світу у французькому Ансі.

Валя програла переможниці спринту швейцарці Селіні Гаспарін 11,5 секунди, а фінської біатлоністці Кайсьо Макаряйнен, яка завоювала срібло, - 3,2 секунди.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Українки в Хохфільцені фінішували з особливим прапором (ФОТО)

У квіткову церемонію вдалося потрапити й українці Олені Підгрушній, що показала восьмий результат.

Ще три наших біатлоністки фінішували в другій десятці: Віта Семоренко показала 14-й результат, Юлія Джима - 15-й, Наталія Бурдига - 19-й. Марія Панфілова в спринті опинилася на 34-му місці.

Нагадаємо, що на третьому етапі Кубка світу в Ансі жіноча збірна України в естафеті завоювала срібло.

Джерело відео: УКРАЇНСЬКИЙ СПОРТ

Дивіться фотогалерею: Набрали хід: Як українські біатлоністи на етапах кубка світу радують

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Біатлон: Українка Семеренко виграла бронзу на етапі Кубка світу (ВІДЕО)