Біатлон: Найкращий з українців не потрапив навіть до 30-ки

Sport bigmir,  15 грудня 2013, 16:02
0
124
Молодий норвежець Бе здобув другу перемогу поспіль

У неділю, 15 грудня, відбулася чоловіча гонка переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в Ансі.

Сьогодні в Ансі глядачі побачили гонку переслідування з елементами мас-старту. За підсумками спринту був лідер, а слідом за ним - неймовірно щільна група з мінімальними розривами між собою. В принципі, такою вона вийшла і до фінішу: Йоханнес Бе, маючи на старті майже 40-секундну перевагу, зберіг її і до фінішу. Лише раз у перемозі норвежця могли виникнути мінімальні сумніви, коли на другому рубежі він допустив промах і дозволив суперникам наблизитися на 20-секундну відстань.

Біатлон: Валя Семеренко виграла гонку переслідування

Але надалі послаблень норвезький вундеркінд собі не дозволив, здобувши другу поспіль перемогу в Кубку світу. Легку перемогу.

А щільність розривів у групі переслідувачів привела до абсолютно несподіваної розв'язки в боротьбі за подіум і квіткову церемонію. У підсумку в топ-вісімці лише сам переможець зберіг своє місце вгорі після спринту. Місця на подіумі в переслідуванні зайняли Ерік Лессер і Антон Шипулін. А найбільш вражаючий ривок наверх здійснив Карл-Йохан Бергман, який став четвертим з 27-ї стартової позиції!

Дуже непогану гонку переслідування провів Андрій Дериземля. У нього стався тільки один зрив на стрільбі, але трапився він на четвертому рубежі, де Андрій допустив два промахи і фінішну лінію перетнув 32-м.

Біатлон: Українські чоловіки не підтримали медальний успіх дівчат у спринті

А ось автором найбільш вражаючого падіння став Мартен Фуркад, який з трьома промахами фінішував лише на 17-му місці. Проте, Фуркад продовжує залишатися беззаперечним лідером Кубка світу. А ось тріумфатор етапу в Ансі Йоханнес Бе включився в боротьбу за топ-трійку загального заліку, піднявшись вже на 3-й рядок.

Тепер у календарі Кубка світу наступає різдвяна і новорічна перерва, і продовжаться змагання 3 січня в Оберхофі.