День спокійних веселощів: Хроніка ЧС-2014, 2 липня

Sport bigmir,  3 липня 2014, 08:30
0
131

СПОРТ bigmir)net провів онлайн двадцять першого дня подій на Чемпіонаті світу 2014 в Бразилії.

Спасибі, що були з нами сьогодні. До зустрічі завтра.

vk.com

22:00 Воротар збірної Коста-Рики Кейлор Навас пропустив тренування своєї команди через пошкодження плеча. Буде прикро, якщо голкіпер, котрий так добре показав себе, не зможе взяти участь в матчі проти Голландії, який відбудеться вже 5 липня.

21:10 Капітан збірної Бельгії Венсан Компані продає свою футболку з матчу проти США і обіцяє віддати всі гроші на благодійність.

instagram.com/

20:00 Два дня до першого чвертьфіналу чемпіонату світу, зате підтримку національної збірної у Бразилії можна зустріти буквально на кожному розі і в найнесподіваніших місцях:

instagram.com

19:00 Форвард збірної Аргентини Есекіель Лавессі опублікував в одній із соціальних мереж свою фотографію з роздягальні команди, не роздивившись, що на задньому плані стоїть оголений партнер Пабло Сабалета.

Коли ж Лавессі пильніше придивився до знімка, одразу видалив фотографію, але було вже пізно – її вже поширили в інтернеті.

18:43 Дивіться, як голкіпер збірної США  Тім Ховард у матчі проти Бельгії надихнув вболівальників своєю грою на творіння демотиваторів

18:03 Головний тренер збірної Бельгії Марк Вільмотс напередодні матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу-2014 проти Аргентини заявив, що його підопічні здатні пробитися в півфінал турніру.

"Дійшовши до чвертьфіналу, ми повинні постаратися пробитися далі. Нинішнє покоління гравців збірної Бельгії створює свою історію і демонструє відмінний потенціал. Думаю, я поставив для хлопців високу планку, але зараз вона ще більше піднялася. Нам не варто зупинятися на досягнутому. Потрібно продовжувати викладатися на полі і демонструвати максимальний рівень своєї гри. У нас мало часу на відпочинок, перед наступним матчем.

Наш суперник збірна Аргентини, а не Ліонель Мессі. Швейцарія відмінно продемонструвала, як потрібно діяти проти цього суперника", - заявив Вільмотс.

17:14 Захисник збірної Франції і Реала Рафаель Варан був госпіталізований в Бразилії. Більше читайте ТУТ

15:41 Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам: "Чвертьфінал  - це не просто чергова стадія змагань. Потрапляння у вісімку найсильніших збірних означає, що ми вже гідно виступили на чемпіонаті світу. Я пишаюся прогресом, який демонструє команда".

15:18 СПОРТ bigmir)net продовжує вести свою рубрику на час чемпіонату світу Сексуальна підтримка. Цього разу ми представляємо вашій увазі Сем Кук, подругу футболіста збірної Англії Кріса Смоллінга.

14:15 Вболівальник збірної Аргентини помер під час перегляду матчу проти Швейцарії. Причиною смерті 64-річного Антоніо Феррейри, який був доставлений в одну з лікарень, розташованих неподалік від арени, стали проблеми із серцем.

13:40 У Бельгії опублікували карикатуру на гравців Колумбії, які нюхають на полі кокаїн

12:55 Нападаючий збірної Аргентини Ліонель Мессі вчетверте поспіль на ЧС-2014 став гравцем матчу.

12:12 Дивіться, як фанати продовжують створювати свято на ЧС-2014

11:47 Барак Обама вболівав за свою збірну в будівлі Виконавчого управління Ейзенхауера, тоді як Генеральний секретар Кондоліза Райс піднімала моральний дух гравців повідомленнями в Twitter

11:30 Нападаючий збірної Аргентини Ліонель Мессі визнаний найкращим гравцем матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу-2014 проти Швейцарії. Зазначимо, що Мессі визнали найкращим гравцем матчу вже вчетверте на ЧС-2014

11:11 Нагадаємо, що перші чвертьфінальні поєдинки відбудуться 4 липня. У цей день зустрінуться французи з німцями і бразильці з колумбійцями. Повний розклад матчів ЧС-2014 дивіться ТУТ

11:00 Головний тренер збірної США Юрген Клінсманн назвав поєдинок проти збірної Бельгії справжнім трилером

Читай більше: Клінсманн: Матч Бельгія - США - справжній трилер

10:42 Пропонуємо Вашій увазі інфографіку підсумків двадцятого дня чемпіонату світу - герої, результати та цікаві факти ЧС 2014.

10:20 Давайте згадаємо найяскравіші кадри вчорашнього футбольного вечора

10:12 Пропонуємо вам згадати, як забивалися голи у вчорашніх матчах

Аргентина – Швейцарія - 1:0 Відео голів матчу 1/8 фіналу

Бельгія – США - 2:1 Відео голів матчу 1/8 фіналу

10:00 Доброго ранку, любі наші читачі! Вчора стали відомі останні чвертьфіналісти ЧС-2014. Путівки в 1/4 фіналу не без проблем завоювали збірні Аргентини та Бельгії. І аргентинці, і бельгійці змогли зламати опір своїх суперників лише в додатковий час.