Франція - Німеччина - 0:1 текстова трансляція матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу

Sport bigmir,  4 липня 2014, 20:55
0
1628
Франція - Німеччина - онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014

Онлайн трансляція Франція - Німеччина. У п'ятницю, 4 липня, в матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 зустрічаються Франція і Німеччина.

Франція - Німеччина 0: 1

Гол: Матс Хуммельс (13)

Франція: Основний: Уго Льоріс, Мамаду Сако, Матьє Дебюші, Патріс Евра, Рафаель Варан, Йохан Кабай, Блейз Матюїді, Поль Погба, Антуан Грізманн, Карім Бензема, Матьє Вальбуена, Тренер: Дідьє Дешам. Запасні: Лоран Косельні, Лоїк Ремі, Олів'є Жиру.

Німеччина: Основний: Мануель Нойєр, Філіпп Лам, Матс Хуммельс, Жером Боатенг, Бенедикт Хеведес, Тоні Кроос, Бастіан Швайнштайгер, Самі Хедіра, Томас Мюллер, Месут Озіл, Мирослав Клозе, Тренер: Йоахім Лев. Запасні: Андреа Шюррле, Маріо Гетце, Крістоф Крамер.

1: Свисток арбітра. Епоха чвертьфіналів почалася. Через добу ми дізнаємося імена всіх півфіналістів. Швидко мине ця стадія, зате які матчі попереду! Франція проти Німеччини, чекаємо чудової гри.

1: Нойєр перший раз вийшов майже до центру поля. Відзначається цей голкіпер своєю грою за межами штрафного майданчика. Взагалі за перші 40 секунд м'яч встиг побувати біля обох воріт.

3: Небезпечна атака Німеччини, м'яч ледь не доходить до Мирослава Клозе, але захист відбився.

7: Перший небезпечний момент - після передачі Грізманн партнер пройшов до лицьової, розвернувся і навісив м'яч у штрафний - Бензема приклався, але не влучив у ворота.

11: Бензема на правому фланзі прийняв м'яч і знайшов у себе за спиною Вальбуена, Матьє відразу покотив на Кабая далі, Лам встиг перервати пас.

13: 0:1 ГООООЛ. Кроос подає зі штрафного, Хуммельс головою пробиває прямо під поперечину з навісною траєкторією - воротар тут врятувати не міг.

16: Влаштували жорсткий пресинг захисту Франції німці, Льоріс змушений виносити м'яч подалі.

18: Погба накрутив відразу чотирьох захисників Німеччини, віддає пас на вихід форварду, але захисник у підкаті вибиває!

21: Матюїді по лівому флангу кинув вперед м'яч на хід Бензема, але Карім так і не зміг наздогнати його.

24: Клозе падає в боротьбі з Дебюші у штрафний, арбітр нічого не побачив, та й на повторі було видно, що Міро якось картинно падав.

26: Клозе відмінно віддає пас врозріз на Мюллера, але Евра ставить корпус, і Томас його закопує в газон, а на м'ячі першим Льоріс.

30: Озіл прострілює зі штрафного, Хеведес намагався підставити ногу, але м'яч від захисника летить на кутовий.

34: Грізманн вилітає до воріт Німеччини, віддає на Вальбуена, який пробиває, і Нойєр рятує ворота! Далі Хуммельс блокує удар Бензема - кутовий.

36: Евра проходить флангом і прострілює по газону у центр - захисник вибиває.

35: Два кутові поспіль подали французи - перший завершився ударом Бензема у суперника, другий від Сако вище від поперечини.

42: Після подачі з флангу Бензема пробиває головою у корпус захисникові. Арбітр показав, що гри рукою не було, а сам Карім не сильно обурювався.

44: Бензема отримує м'яч у чужому штрафному, тримає його і пробиває по воротах - прямо в руки Нойєра.

45: Йдуть команди на перерву після свистка арбітра. Чекаємо з нетерпінням другий тайм.

46: Другий тайм почався.

47: Відразу починається тайм з двох досить гострих атак збірної Франції - хороше накачування гравці отримали в роздягальні від тренера.

50: Після швидкого розіграшу щтрафного відразу п'ять гравців збірної Франції були в офсайді, арбітр чомусь прапорець не підняв, а Евра не зміг пробити.

53: Лам на фланзі відкритий, прострілює - і захисник перериває.

54: Хедіра перериває швидку атаку Франції й заробляє попередження.

60: Після подачі Варан головою завдає удару, і Нойєр рятує ворота.

65: Простріл Евра перервав Лам на кутовий, Вальбуена швидко розіграв стандарт і навісив на дальню штангу на Бензема, Карім підіграв собі рукою.

68: Заміна у Німеччині - Клозе йде, замість нього Шюррле.

69: Зрізання на своїй половині поля, Мюллер вирізав на дальній кут воротарського майданчика, Озіл не пішов.

71: Захисник Мамаду Сако виходить, замість нього захисник інший Лоран Косельні.

73: Ще заміна у Франції - Лоїк Ремі виходить замість Кабая.

74: Вальбуена приймає м'яч на куті штрафного, обробляє і пробиває зовсім повз ворота.

76: Бензема обробив м'яч у центрі штрафного після кросу з правого флангу, легко на замаху обіграв Лама і пробив, Хуммельс встиг стрибнути в ноги

77: Після подачі з флангу захисник Німеччини не зміг перервати політ м'яча, Матюїді приймає і пробиває - не вийшло.

80: Швайнштайгер перериває небезпечну контратаку збірної Франції - арбітр нагородив гірчичником.

82: ОХ МОМЕНТ! Спіймали німці оборону Франції на виконанні положення поза грою, пас у центр штрафного, і вільний Шюррле зобов'язаний був забивати, а Льоріс відбиває!

83: Маріо Гетце виходить замість Месута Озіла.

85: Іде Матьє Вальбуена, виходить Олів'є Жиру.

87: Знову момент - після швидкої атаки збірної Німеччини пішов пас від лицьової, Шюррле пробиває в сонячне сплетіння Варана.

89: Лоїк Ремі на правому фланзі зумів обробити м'яч і сильно навісив у штрафну, у результаті м'яч пролетів повз всіх за протилежну бічну

90: Чотири хвилини додав арбітр.

90+1: Крістоф Крамер на останні пару хвилин виходить на поле замість Крооса.

90+3: Бензема з гострого кута метрів із семи пробив під поперечину, Нойєр встиг виставити руку і врятувати команду

90+4: Фінальний свисток. Німеччина проходить далі.