Українець Дмитренко упустив медаль на ЧЄ з легкої атлетики

Sport bigmir,  13 серпня 2014, 12:12
0
171
Дмитренко фінішував четвертим у ходьбі на 20 км

Руслан Дмитренко фінішував четвертим у ходьбі на 20 км на чемпіонаті Європи у Цюриху.

Українському легкоатлети Руслану Дмитренку трохи не вистачило, щоб принести Україні першу медаль на чемпіонаті Європи, який проходить у0 Цюриху.

У спортивній ходьбі на 20 км Руслан Дмитренко лідирував після половини дистанції, до останнього претендував на медаль, весь час входив до лідируючої групи, яка перед фінішем скоротилася до чотирьох осіб, але в підсумку став саме четвертим.

Його результат у 1:19.46, він всього дві секунди програв новому чемпіонові Європи іспанцеві Мігелю Анхелю Лопесу, а бронзовому призеру росіянину Денису Стрєлкову Руслан програв сантиметри.

Ще один українець Андрій Ковенко став сьомим, Назар Коваленко - 14-м.

Зазначимо, що Руслан Дмитренко підходив до змагань одним з фаворитів і найкращим результатом сезону в Європі - в травні він виграв на Кубку світу у Китаї дистанцію в 20 км, подолавши її з рекордом України за 1 годину 18 хвилин і 37 секунд.

До цього найкращим результатом Дмитренка було сьоме місце на чемпіонаті світу 2011 року і срібло на Універсіаді 2013 року. На Олімпійських іграх у Лондоні Руслан Дмитренко на 20 км фінішував на 30-й позиції.