Sport bigmir,  21 серпня 2014, 14:10
0
68
Михайло Романчук виграв другу свою медаль на Юнацькій Олімпіаді

Михайло Романчук до золота на дистанції 400 м додав срібло в запливі вдвічі більше.

Український 18-річний плавець Михайло Романчук виграв свою другу медаль на других Юнацьких Олімпійських іграх, які проходять в китайському Нанкіні.

В запливі на дистанції 800 метрів вільним стилем наш плавець фінішував другим з результатом 7:56.34. Майже 2 секунди Романчук поступився чемпіону єгиптянинові Акраму Ахмеду.

Відзначимо, що в скарбничці збірної України на Юнацьких Олімпійських іграх вже чотири медалі. Раніше золото завоювали Михайло Романчук в плаванні на 400 м вільним стилем і Павло Коростильов у стрільбі з пневматичного пістолета. А дзюдоїст Богдан Ядов, який виступає у ваговій категорії до 66 кг, приніс Україні срібло. Українська плавчиха Анастасія Малявіна принесла четверту медаль в скарбничку нашої збірної.