Українка сенсаційно завоювала медаль на чемпіонаті світу з велоспорту

Sport bigmir,  23 вересня 2014, 23:30
0
375
Призери велогонки на чемпіонаті світу

У вівторок в Іспанії на чемпіонаті світу з велоспорту на шосе українка Анна Соловей сенсаційно потрапила в число призерів в гонці з роздільним стартом на 29,5 км.

Читай також: Український велогонщик: Такої гидоти від керівництва Росії я не очікував

Наша велосипедистка поступилася лише німкені Лізі Бреннауер, яка була швидше від українки на 18,68 сек. "Бронзу" отримала представниця США Евелін Стівенс.

Ще одна українська гонщиця - Тетяна Рябченко - фінішувала з 20-м результатом.

Востаннє на чемпіонатах світу з велоспорту на шосе представники України вигравали медаль в 2000 році, коли Сергій Гончар став чемпіоном у гонці з роздільним стартом.

Дивіться репортаж з гонки:

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Українка сенсаційно завоювала медаль на чемпіонаті світу з велоспорту

За матеріалами: XSPORT.ua