Українська плавчиха виграла третю медаль Кубка світу за два дні

0
163
Зевіна піднялася на п'яте місце в заліку Кубка світу

На третьому етапі Кубка світу Зевіна завоювала три "срібла".

Українська плавчиха Дарина Завіна завоювала свою третю медаль за два дні на Кубку світу з плавання, який завершився у Гонконзі.

На дистанції 100 м на спині Зевіна показала результат 57,74 секунди, що дозволило їй фінішувати другою.

Читай також: Українська плавчиха бере другу медаль за день на етапі Кубка Світу в Китаї

Першою на цій дистанції фінішувала головна суперниця українки - рекордсменка світу та дворазова володарка Кубка світу з плавання угорка Катінка Хоссу (55,34), третьою стала китаянка Стефані Ау (58,27).

Зазначимо, що сьогодні, 30 вересня, Зевіна могла виграти ще дві медалі, але на дистанціях 100 метрів вільним стилем і 100 метрів комплексним плавання Зевіна фінішувала четвертою.

Нагадаємо, 29 вересня на Кубку світу у Гонконзі Зевіна завоювала дві срібні медалі - на дистанціях 50 м і 200 м на спині.

У загальному заліку Кубка світу завдяки відсутності на етапі Кубка світу австралійки Маріки Гурер і американки Верії Ларсон наша Дарина Зевіна піднялася на п'яте місце із 84 очками.

Четвертий етап Кубка світу відбудеться у Москві (Росія) 4-5 жовтня.

Дивіться, як Зевіна у лютому цього року встановила новий рекорд України на дистанції 50 метрів на спині.