Біатлон: Фуркад закріпив успіх в Остерсунді перемогою в гонці переслідуванн

Sport bigmir,  7 грудня 2014, 13:28
0
155
Мартен Фуркад виграв другу гонку поспіль на Кубку світу

Українські біатлоністи закрили четвертий десяток, заробивши очки в залік Кубка світу.

Французький біатлоніст Мартен Фуркад виграв гонку переслідування на першому етапі Кубка світу з біатлону в шведському Остерсунді.

Фуркад стартував перший з 30-секундним відривом від переслідувачів, але два промахи на першій стрільбі позбавили його лідерства. Проте  далі по ходу дистанції він не відпустив суперників і в результаті першим перетнув фінішну межу.

Читай також: Біатлон: Мартен Фуркад виграв спринт на Кубку світу, найкращий з українців - 19-й

На 10 секунд відстав від Фуркада Антон Шипулін, які приніс перший подіум для російської збірної, а третє місце посів лідер Кубка світу Еміль Свендсен - зараз Свендсен випереджає свого одвічного суперника Фуркада на 24 очки.

Українським біатлоністам, на жаль, гонку переслідування складно занести собі в актив. Сергій Семенов і Артем Прима хоча й зуміли набрати кубкові очки за, відповідно, 36-е і 38-е місця, але дуже багато промахувалися і суттєво погіршили стартові позиції.

А от Олександр Жирний, теж допускаючи багато браку в стрільбі, зумів піднятися на 49-е місце, що стало кращим в нетривалій поки історії його виступів у Кубку світу. Але дотягнутися до залікової зони йому поки не вдалося.